درخواست سرویسکار : 09154164707

لوله بازکنی مشهد وکیل آباد

لوله بازکنی مشهد وکیل آباد
در این مقاله می خوانید

اگر شما نیاز به خدمات لوله بازکنی مشهد وکیل آباد دارید، برای ثبت درخواست بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی میتوانید با شماره تماس 09154164707 تماس حاصل فرمایید.

شرکت تاسیسات مشهد آنلاین خدمات لوله بازکنی مشهد را 24 ساعته (شبانه روزی) و در تمام روزهای سال (365 روز سال) ارائه می نماید. اگر با گرفتگی لوله و مسدود شدن لوله های فاضلابی مواجه شدید و نیاز به خدمات بصورت شبانه روزی، ارزان، فوری و اورژانسی (کمتر از 30 دقیقه در تمام مناطق ) سرویس دهی سراسر مشهد داشتید، میتوانید از طریق فرم زیر نیز می توانید اقدام نمایید.

ثبت درخواست آنلاین

برای ثبت درخواست به صورت آنلاین، فوری و رایگان کافیست فرم زیر را پر کنید تا در کمتر از یک دقیقه متخصصین مشهد آنلاین با شما تماس بگیرند.

لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد

لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد با سرویسکاران مجرب تاسیسات مشهد آنلاین و بکارگیری بهترین ابزار و تجهیزات مخصوص لوله بازکنی انجام می شود. استخدام 200 نیروی سرویسکار فنی و مجرب در شرکت مشهد آنلاین باعث شده است تا در سراسر شهر مشهد و حتی حومه شهر مشهد (در اسرع وقت) و لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد مشهد را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

علاوه بر نیروهای متخصص فنی که در 20 شعبه ما آماده ارائه خدمات هستند، به جهت رفاه حال مشتریان خود با استخدام چندین اکیپ لوله بازکن سیار در وکیل آباد مشهد، خدمات را بصورت فوری و اورژانسی ارائه می نماییم.

📢 مطلب پیشنهادی: رفع بوی بد فاضلاب؛ 8 روش از بین بردن بوی بد لوله های فاضلاب

لوله بازکنی در مشهد وکیل آباد

لوله بازکن در مشهد وکیل آباد

سرویسکاران لوله بازکن در مشهد وکیل آباد و دیگر مناطق مشهد در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمات هستند. تاسیسات مشهد آنلاین که خدمات تاسیسات ساختمان را ارائه می نماید، دارای 20 شعبه فعال در سراسر شهر مشهد است. خدمات لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد یکی از خدمات و مناطق تخصصی شرکت مشهد آنلاین است.

باز کردن لوله فاضلاب در مشهد وکیل آباد

باز کردن لوله فاضلاب در مشهد و منطقه وکیل آباد یکی از خدمات پر تقاضا است. به دلیل وجود جمعیت بالا و تعداد زیاد ساختمان ها در منطقه وکیل آباد که عموماً هم منازل مسکونی و ویلایی هستند و سیستم لوله کشی بیشتر خانه ها نسبتاً قدیمی هستند، این ساختمان ها معمولاً زیاد دچار گرفتگی لوله های فاضلابی می شوند و نیاز به سرویسکاران لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد و باز کردن لوله های فاضلاب همیشه پر تقاضا بوده و هست.

لوله بازکنی با فنر در وکیل آباد مشهد

برای انجام لوله بازکنی با فنر در وکیل آباد مشهد تنها نیاز به یک تماس با مجموعه مشهد آنلاین دارید. فنرزنی لوله ها توسط سرویسکاران لوله بازکن مجرب انجام می شود. روش فنرزنی برای باز کردن لوله های فاضلابی یکی از رایج ترین و بهترین روش های باز کردن لوله هاست. فنرزنی لوله ها دارای مزایای زیادی است. رفع و از بین بردن رسوبات چسبیده به دیواره لوله ها، خارج کردن اجسامی مانند: مو، پلاستیک، پارچه و … به دلیل چرخش دورانی فنر لوله بازکنی و باز کردن لوله ها بدون تخریب و بدون کثیف کاری از جمله ویژگی ها و مزیت های فنرزنی لوله ها است.

فنرهای لوله بازکنی معمولاً از جنس فولاد ضد زنگ ساحته می شود به همین دلیل در عین حال که بسیار سخت و مقاوم هستند، در برابر آب و رطوبت نیز مقاوم و ضد زنگ هستند. همچنین به دلیل ساختار فنری که دارند بسیار منعطف هستند تا به راحتی در داخل لوله ها حرکت کنند و رسوبات سخت را از بین ببرند اما آسیبی به لوله ها نرسانند. فنرهای لوله بازکنی می توانند گرفتگی های سختی همچون مصالح ساختمانی و ریشه درختان را از بین ببرد.

لوله بازکن در مشهد وکیل آباد

لوله بازکنی شبانه روزی در وکیل آباد مشهد

وجود یک شرکت لوله بازکنی شبانه روزی در وکیل آباد مشهد می تواند بسیار برای همشهریان مشهدی کارگشا باشد. یکی دیگر از وجه تمایز لوله بازکنی مشهد آنلاین نسبت به همکاران، انجام خدمات لوله بارکنی بصورت شبانه روزی در تمامی مناطق مخصوصاً در وکیل آباد مشهد است، به دلیل اینکه شعبه و دفتر مرکزی مشهد آنلاین در این منطقه واقع شده است.

لوله بازکنی فوری در وکیل آباد مشهد

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در گرفتگی لوله ها همیشه به یاد داشته باشید، اقدام برای باز کردن لوله در ساعت های اولیه است. انسداد و مسدود بودن لوله ها علاوه بر سخت و مشکل کردن زندگی در ساختمان برای ساکنین، می تواند باعث بروز مشکلات زیادی شود. مثلاً در بیشتر موارد که باز کردن لوله ها بیشتر از چند ساعت زمان ببرد، می تواند باعث رطوبت و نم زدگی به اطراف سقف و دیوار ها شود.

لوله بازکنی انواع لوله در وکیل آباد مشهد

فرقی ندارد کدام لوله ساختمان شما دچار گرفتگی شود. اگر در منطقه وکیل آباد مشهد ساکن هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی دارید می توانید با شماره های تماس 09154164707 و 35096010 تماس بگیرید. از جمله خدماتی که درخواست زیادی را ما ثبت می کنیم:

 • لوله بازکنی آشپزخانه در وکیل آباد مشهد
 • لوله بازکنی توالت ایرانی در وکیل آباد مشهد
 • لوله بازکنی توالت فرنگی در وکیل آباد مشهد
 • لوله بازکنی دستشویی در وکیل آباد مشهد
 • لوله بازکنی پشت بام و ناودان در وکیل آباد مشهد
 • لوله بازکنی پارکینگ و حیاط در وکیل آباد مشهد
 • لوله بازکنی حمام در وکیل آباد مشهد
 • رفع نم و رطوبت و نم زدگی در وکیل آباد مشهد
 • رفع بوی بد فاضلاب در وکیل آباد مشهد
 • تشخیص ترکیدگی لوله در وکیل آباد مشهد
 • خارج کردن اشیا از داخل لوله در وکیل آباد مشهد
 • و دیگر خدمات تاسیسات ساختمان مرتبط به لوله کشی آب و فاضلاب…

ما قبلاً در مقاله “علائم گرفتگی لوله های فاضلاب” تمامی علت ها و روش های رفع گرفتگی لوله ا را بصورت جامع و کامل بیان کرده ایم. اگر شما هم دچار گرفتگی لوله ها شده اید توصیه می کنیم حتما نگاهی به این مقاله بکنید.

📢 مطلب پیشنهادی: علائم گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد

شماره تلفن لوله بازکنی مشهد وکیل آباد

اگر نیاز به شماره تلفن لوله بازکنی مشهد وکیل آباد دارید خوب است بدانید شرکت مشهد آنلاین جز اولین و بهترین شرکت های خدمات تاسیسات ساختمان در مشهد است. مشهد آنلاین با بیش از 20 سال سابقه دارای 20 شعبه فعال و بیش از 200 سرویسکار فنی است. دفتر مرکزی ما در منطقه وکیل آباد، و در خیابان وکیل آباد 49 واقع شده است. برای ثبت درخواست خدمات به صورت شبانه روزی می توانید با شماره تلفن مستقیم 09154164707 و شماره ثابت دفتر 35096010 تماس بگیرید.

مراحل لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد

پس از ثبت درخواست خدمات توسط مشتریان از شرکت ما، با توجه به منطقه درخواستی به شعبه همان منطقه ارجاع داده می شود و شعبه مورد نظر با توجه به منطقه و خدمات مورد نیاز نزدیک ترین سرویسکار لوله بازکن را برای اعزام به محل مشتری انتخاب و اعزام می نماید.

سرویسکار مربوطه بعد از رسیدن مشتری، ابتدا عیب یابی و تشخیص می دهد چه خدماتی، چه ابزاری مورد نیاز است و هزینه خدمات را محاسبه و به مشتری اعلام می نماید. در صورت رضایت مشتری و توافق روش انجام کار و هزینه، سرویسکار شروع به فعالیت می کند و در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت کار را انجام می دهد. در پایان کار همزمان با تحویل به مشتری، ضمانت نامه و فاکتور نیز تقدیم مشتری می شود.

 • ضمانتنامه جهت آسایش خاطر مشتریان است تا در صورتی که به هر دلیلی در طول زمان ضمانت، لوله دچار گرفتگی شد بصورت رایگان برای رفع آن اقدام می نماییم.

مناطق سرویس دهی لوله بازکنی وکیل آباد مشهد

تاسیسات مشهد آنلاین خدمات لوله بازکنی را در تمامی مناطق، محلات و خیابان های منطقه وکیل آباد مشهد ارائه می نماید. از جمله مناطقی که می توان نام برد:

دانشجو، فارق التحصیلان، دانشگاه فردوسی، کوثر، باهنر، هنرستان، حافظ، اقبال لاهوری، کوهستان، آزادشهر، صیاد شیرازی، فرهنگ، پل نمایشگاه، میدان آزادی، دندان پزشکان، جلال آل احمد، دانش آموز، هاشمیه، شهید قانع، سیدرضی، دانشجو، هفت تیر، صدف، دادگر، آزادگان، ستاری، سرو، پرورش، عدل، سروش، صارمی، چراغچی، پرستو، لادن، مجتمع کوهستان و پردیش، طرقبه و شاندیز و دیگر مناطق و محلات در این منطقه می باشد.

لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد با چه ابزاری انجام می شود؟

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها نیاز به ابزار و تجهیزات خاص و مخصوص خود را دارد. این ابزار با توجه به جنس لوله ها، علت گرفتگی، حجم و قطر لوله، میزان طول گرفتگی در لوله و … هنگام کار متفاوت هستند. پس از اعزام سرویسکار و حضور لوله بازکن در محل، اولین اقدام عیب یابی و دانستن علت گرفتگی می باشد. سپس سرویسکار با توجه به شرایط مشتری می تواند برای استفاده از این ابزار تصمیم گیری نماید. رایج ترین ابزار و تجهیزات لوله بازکنی عبارتند از:

 • دریل و فنر لوله بازکنی
 • محلولهای مخصوص لوله بازکنی
 • دستگاه سه نظام لوله بازکنی
 • دستگاه ژنراتور لوله بازکنی
 • دستگاه واترجت لوله بازکنی
 • پمپ هوای تراکم لوله بازکنی
 • دوربین های شلنگی و آندوسکوپی لوله های فاضلابی
 • تلمبه و فنر دستی لوله بازکنی
 • و دیگر ابزار مخصوص لوله بازکنی…

اگر شما علاقه مند به شناخت و نحوه عملکرد و روش استفاده از این ابزار و تجهیزات هستید، ما در مقاله ای جداگانه “لوله بازکنی چیست؟ شناخت ابزار و تجهیزات لوله بازکنی” بصورت جامع به این موضوع پرداخته ایم که با مطالعه آن میتوانید اطلاعات کامل و دقیقی از این ابزار و تجهیزات به دست آوردید.

📢 مطلب پیشنهادی: لوله بازکنی چیست؟ شناخت ابزار و تجهیزات لوله بازکنی

سوالات متداول لوله بازکنی وکیل آباد مشهد

لوله بازکنی مشهد آنلاین چه خدماتی ارائه می دهد؟

مشهد آنلاین تمامی خدمات تاسیسات ساختمان از جمله: لوله بازکنی، لوله کشی آب و فاضلاب، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله ها، رفع بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه، وصل اگو، سیم کشی ساختمان و … را ارائه می دهد.

لوله بازکنی مشهد آنلاین در چه ساعاتی خدمات دهی می کند؟

مشهد آنلاین بصورت 24 ساعته و شبانه روزی و همچنین بدون تعطیلی در 365 روز سال آماده ارائه خدمات است.

از زمان درخواست سرویس تا رسیدن سرویسکار چقدر زمان خواهد برد؟

با توجه به شعب زیاد و تعداد سرویسکاران زیاد مشهد آنلاین در سراسر شهر مشهد، در کوتاه ترین زمان ممکن سرویسکار در محل مشتری حاضر می شوند. تقریباً این زمان کمتر از 30 دقیقه خواهد بود.

هزینه لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد چقدر است؟

قیمت خدمات لوله بازکنی به دلیل تفاوت در ابزار و تجهیزات، علت گرفتگی و شرایط متفاوت است. اما مشهد آنلاین با ارزان ترین قیمت و زیر نرخ اتحادیه این خدمات را ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید با تماس و دریافت مشاوره رایگان اقدام کنید. همچنین در مقاله “قیمت لوله بازکنی در مشهد” بصورت کامل و با جزئیات به این موضوع پرداخته ایم که می توایند مطالعه کنید.

امتیاز کاربران :
4.7/5
همین حالا درخواست خود را ثبت کنید
نیاز به سرویسکار تاسیسات ساختمان دارید؟

2 پاسخ

 1. سلام خوب هستید
  منزل ما توی منطقه آخر وکیل آباد(وکیل آباد ۹۳) هستش. لوله خونمون گرفته میتونید الان بیاید؟

  1. سلام و وقت بخیر
   بله، ما بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی خدمات لوله بازکنی در وکیل آباد مشهد رو ارائه می کنیم. شما میتونید با شماره های تماس 09154164707 و یا شماره ثابت دفتر وکیل آباد 35096010 بصورت شبانه روزی در تماس باشید و درخواست رو ثبت کنید تا سرویسکار ما در کمتر از 30 دقیقه در محل شما باشند.
   همچنین میتونید از طریق فرم تماس در سایت هم بصورت آنلاین درخواست سرویس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *