درخواست سرویسکار : 09154164707

نرخ اتحادیه لوله کشی ساختمان مشهد

نرخ اتحادیه لوله کشی ساختمان مشهد
در این مقاله می خوانید

نرخ اتحادیه لوله کشی ساختمان مشهد، قیمت مصوب برای تعیین دسمترد و اجرت در خدمات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و در شهر مشهد را تعیین می‌کند. اما خوب است بدانید اتحادیه لوله کشی ساختمان در مشهد زیر نظر اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان است و برای پیگیری یا دریافت این نرخ مصوب یا پیگیری، شکایات یا مواردی از این قبیل باید به این اداره و اتحادیه مراجعه کنید.

آدرس اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان مشهد

آدرس اتحادیه تاسیسات مکانکی ساختمان مشهد یا همان اتحادیه لوله کشان ساختمان مشهد در منطقه عبدالمطلب است:

مشهد، بلوار عبدالمطلب، عبدالمطلب 35، نبش اسدالله زاده 4، تاسیسات مکانیکی ساختمان مشهد

آدرس اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان مشهد

شماره تلفن اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان مشهد

توصیه می‌کنیم قبل از مراجعه حضوری به محل اتحادیه با تماس با شماره تلفن اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان مشهد، ابتدا از باز بودن و ارائه خدمات مورد نیاز خود اطمینان حاصل کنید. البته بخاطر داشته باشید تقریبا تمامی خدمات این اتحادیه بصورت حضوری انجام می‌شود و تنها برای اطلاع از باز بودن اتحادیه تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: 05137514543 _ 0513516664 _ 05137517674

همچنین می‌توانید از طریق کلیک بر روی لینک‌های زیر و مستقیم از مسیریاب استفاده کنید:

کلیک کنید >>> گوگل مپ

کلیک کنید >>> مسیریاب نشان

کلیک کنید >>> مسیریاب بلد

📢 مطلب پیشنهادی: تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

تاسیسات مکانیکی ساختمان مشهد

نرخ اتحادیه لوله کشی ساختمان مشهد 1402

بصورت سالیانه قیمت دستمزد و اجرت کار لوله کشی ساختمان توسط اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان مشهد بصورت مصوب و در قالب یک نرخنامه به اعضا اتحادیه ابلاغ می‌شود. نرخ اتحادیه لوله کشی ساختمان مشهد در سال 1402 که در عام به آن نرخنامه تاسیسات ساختمان مشهد نیز می‌گویند در قالب نرخنامه مصوب به شرح زیر است:

  • نکته: این نرخ ارائه شده توسط اتحادیه بصورت میانگین قیمت و برای انجام یک کار معمول و ساده است که با توجه به پروژه و نحوه انجام و درخواست کارفرما یا مهندس پروژه می‌تواند تغییر کند. دستمزد کار با توجه به کیفیت اجرای کار،سختی کار، مدت زمان اجرا، نوع پروژه، منطقه جغرافیایی، تجربه و تخصص مجری، شرایط پروژه و… می‌تواند در قیمت نهایی کار موثر باشد. همچنین قیمت های اعلام شده برای شهر مشهد است و در شهر یا شهرستان های دیگر نیز می‌تواند متغییر باشد.

📢 مطلب پیشنهادی: آموزش تعمیر پکیج دیواری

اتحادیه تاسیسات ساختمان مشهد

اتحادیه تاسیسات ساختمان مشهد

نرخ تاسیسات ساختمان در مشهد به دلیل تعداد بالای خدمات بسیار متنوع است. همانگونه که گفتیم به تمامی خدمات مکانیکی ساختمان در عموم مردم تاسیسات ساختمان گفته می‌شود اما در اصل لوله کشی ساختمان بخش کوچکی از این دسته بندی محسوب می‌شود. اگر بخواهیم تمامی تاسیسات ساختمان را در نظر بگیریم به 3 دسته اصلی تقسیم می‌شود.

  • تاسیسات مکانیکی
  • تاسیسات الکتریکی
  • سیستم تهویه مطبوع

هر کدام از این دسته بندی نیز دارای تعداد زیادی زیر دسته است و می‌توان تمامی تاسیسات ساختمان را به قلب یک ساختمان تشبه کرد که در صورت هرگونه مشکل می‌تواند تمامی آسایش و رفاه ساکنین را سلب نماید و ساختمان را دچار مشکل نماید. تمامی لوله کشی ساختمان در زیر دسته تاسیسات مکانیکی ساختمان است.

نرخ تاسیسات ساختمان در مشهد

البته در جدول بالا (نرخنامه اتحادیه لوله کشان مشهد) نرخ تمامی خدمات تاسیسات ساختمان در مشهد آورده نشده است و ما سعی کردیم مهم‌ترین و رایج ترین خدمات مرتبط با تاسیسات مکانیکی ساختمان را برایتان لیست کنیم اما بیشتر از 200 فعالیت خدماتی نیز در لیست کلی وجود دارد و بیشتر خدمات هم بصورت توافقی اعلام شده است.

با توجه به اینکه شرایط هر پروژه می‌تواند متغیر باشد ما توصیه میکنیم حتما قبل از انجام پروژه درخواست بازدید از متخصصین را داشته باشید. تا پس از بازدید بتوانید قیمت نهایی را جویا شوید.

همچنین اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر، اطلاع از قیمت خدمات، نحوه انجام کار و… را دارید می‌توانید بصورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی با شماره تماس 09154164707 یا 35096010 با ما در تماس باشید.

امتیاز کاربران :
4.7/5
همین حالا درخواست خود را ثبت کنید
نیاز به سرویسکار تاسیسات ساختمان دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *