درخواست سرویسکار : 09154164707

لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی 
ارزان 
فوری 
شبانه روزی 
ضمانتی 
بدون تعطیلی 
بدون تخریب 
بدون اسید 
در مشهد

لوله بازکنی مشهد

ثبت درخواست آنلاین

برای ثبت درخواست به صورت آنلاین، فوری و رایگان کافیست فرم زیر را پر کنید تا در کمتر از یک دقیقه متخصصین مشهد آنلاین با شما تماس بگیرند.

سرویسکاران با تجربه

تیم سرویسکاران ماهر و با تجربه ما در کار خود متخصص هستند و می توانند کار با کیفیتی را برای پروژه تاسیسات شما ارائه دهند.

ضمانتنامه کتبی

ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی و گارانتی خدمات به مشتریان میتواند خیالتان را از هزینه چندین باره و صرف هزینه بیشتر آسوده کند

خدمات شبانه روزی

خدمات رسانی بصورت شبانه روزی و 365 روز سال بدون تعطیلی برای رفاه آسایش مشتریان گرامی یکی دیگر از خدمات تیم ما می باشد

سراسر شهر مشهد

خدمات رسانی در سراسر شهر مشهد و حومه شهر (طرقبه، شاندیز، گلبهار و...) در کوتاه ترین زمان

قیمت شفاف و ارزان

ارائه هزینه خدمات و مصالح بصورت شفاف و ارزان در میان همکاران (پایین تر از نرخ مصوب نرخنامه)

اعزام فوری سرویسکار

اعزام فوری و سریع سرویسکاران به محل مشتری (اورژانسی و کمتر از 20 دقیقه)

اعتماد و امنیت

تمام متخصصان مجموعه ما گواهی عدم سوء پیشینه دارند و بدون نگرانی می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید

کیفیت و پاکیزگی

تمام متخصصان با رعایت تمامی نکات بهداشتی در انحام خدمات و پس از اتمام کار خیال شما را آسوده میکنند

لوله بازکنی در مشهد

لوله بازکنی در مشهد یکی از خدمات تخصصی تأسیسات مشهد آنلاین است. این شرکت با 50 سال سابقه در ارائه خدمات لوله بازکنی مشهد توسط نیروهای مجرب و کار آزموده و استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و بروز آماده ارائه خدمات است.

مشهد آنلاین به محض دریافت تماس از سوی همشهریان عزیز، اقدام به ارسال نیروی متخصص برای مشتریان عزیز مینماید تا در سریعترین زمان به انجام لوله بازکنی بپردازند.

از جمله دیگر خدمات لوله بازکنی مشهد آنلاین میتوان به لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی ساختمان، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، رفع نم و رطوبت، نصب و تعویض شیرآلات، سرویس کولر و تمامی خدمات تاسیساتی در ساختمان مورد نیاز همشهریان در مشهد اشاره کرد .

امروزه با توجه به رشد جمعیت در مناطق شهری همواره شاهد مسائلی چون گرفتگی لوله ها و نم زدگی لوله های فاضلاب هستیم. این مشکلات معمولا جزئی بوده و به سادگی قابل مرتفع شدن هستند. هر چند در موارد شدید و عمیق نیاز به تجربه و تخصص و البته ابزارهای مناسب دارد. بنابراین ما با بهره گیری از این امکانات هم در رابطه با ساختمان های بافت قدیم و هم مناطق نوساز آمادگی ارائه انواع خدمات به شما همشهریان عزیز در شهر مشهد را داریم .

داشتن شعبه های متعدد تخلیه چاه و لوله بازکنی در سراسر نقاط مشهد این امکان را برای ما ایجاد کرده است تا بتوانیم خدمات خود را در سراسر مشهد ارائه کنیم. از آنجایی که گرفتگی لوله ها هنگامی که به صورت حاد و عمیق بروز کند به سختی ممکن است با روش های لوله بازکنی خانگی برطرف گردد و حتی عدم تجربه می تواند باعث ایجاد صدمه بیشتر به سیستم لوله کشی و فاضلاب خانه شود.

پیشنهاد می شود در چنین مواقعی از نیروهای متخصص و با تجربه که ابزار لازم را نیز در اختیار دارند کمک بگیرید. لوله بازکنی مشهد آنلاین سعی دارد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را به صورت تضمینی و با هدف رضایت مشتریان ارائه نماید .

لوله بازکنی در مشهد

برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی در مشهد خوب است بدانید، لوله بازکنی جزو مشاغلی است که بدون بازدید و اطلاع از مشکلات لوله اظهار نظر در مورد قیمت لوله بازکنی و قیمت تمام شده کار کمی مشکل است. زیرا سرویسکار بدون اطلاع از نوع لوله، نوع گرفتگی، علت گرفتگی و جزئیات کار نمیتواند به مشتری از پشت تلفن قیمت دقیقی اعلام کند.

ولی ما با تجربه چندین ساله خود میتواینم قیمت حدودی کار را اعلام نموده و سرویسکار پس از بررسی و قبل از شروع کار قیمت شفاف و قطعی را به مشتری اعلام نماید. البته با توجه به شرایط اقتصادی کشور ما همیشه سعی کرده ایم تا با مناسب ترین قیمت ارائه خدمات نماییم. از این رو قیمت های اجرت اعلامی از سوی شرکت و سرویسکاران بین 10 الی 20 درصد کمتر بوده و هست اما در مورد مواد مصرفی به دلیل نوسان قیمت و حاشیه سود بسیار پایین معمولا تخفیفات کمتر است.

“هیچ ارزانی بی حکمت نیست. مراقب باشید!”

شاید شما هم تبلیغات لوله بازکنی هایی رو دیدید که به روشهایی مثل برچسب که درب منازل چسبانده می شود، یا برگه های تبلیغاتی، یا تبلیغات بی نام و نشان لوله بازکنی در دیوار یا شیپور… و اپلیکیشن هایی که هر شخصی میتواند در آنها آگهی ثبت نماید. برای درخواست خدمات از اینگونه افراد بسیار باید مراقب بود.

بعضی از این افراد که بصورت شخصی و با یک خط تلفن ناشناس شروع به تبلیغات می کنند و مثلا در هنگام درخواست قیمت از سوی مشتری اجرت را مبلغی بین 100 تا 200 هزار تومان اعلام می کنند.

این افراد فقط قصد دارند تا اصطلاحا فقط کار شما را بگیرند. کافیست کمی فکر کنید! اگر با خودتون گفتید که چجور ممکن است یک شخص برای لوله بازکردن 100 هزار تومن قیمت بدهد! در صورتی که قیمت ایاب و زهاب شخص بیشتر از این مبلغ خواهد بود.

پس بدانید کاسه ای زیر نیم کاسه اس!
کافیست بدانید کسانی که بدون دانستن هیچ گونه اطلاعاتی از پروژه شما اعلام قیمت میکنند یا به روش های همچون تبلیغات برچسب و اپ های مثل دیوار و شیپور و بصورت ناشناس تبلیغات میکنند معمولا روش های کسب درآمد متفاوتی دارند که قیمت نهایی بیشتر از نرخ مصوب خواهد بود.

اما شرکت های معتبر زیر نظر اتحادیه هیچ گاه بصورت تلفنی و بدون دونستن جزئیات پروژه شما، قیمت مشخص و واحدی اعلام نمی کنند و به قیمت های اعلامی از سوی اتحادیه تاسیسات ساختمان شما را ارجاع می دهند.

همانطور که بالاتر هم گفتیم بدون بازدید و کسب اطلاعات پروژه نمیتوان قیمت دقیق و مشخصی اعلام کرد و حتی بعد از بازدید هم بدانید قیمت اجرت کار 100 هزار تومن نخواهد بود! چون طبق نرخ نامه اتحادیه حداقل مبلغ اجرت حدود 250 هزار تومن خواهد بود.

این افراد به شیوه ی جدیدی دست زدن و اون هم اینگونه اس که مثلا به شما میگن قیمت فنر 50 هزار تومن و وقتی در محل حاظر می شوند و لوله رو باز میکنن قیمت تمام شده را یک میلیون تومان اعلام میکنند.

بعد از اینکه مشتری با این تناقض گویی اونها روبرو میشه و پرسشی رو مطرح میکنه که شما اعلام کردید 50 هزار تومن چرا حالا میگید یک میلیون تومن میگن: ما گفتیم هر متری 50 هزار تومن و مثلا این لوله 20 متر فنر زدیم و میشه یک میلیون تومن! و اونجاست که مشتری میفهمه چه کلاه گشادی به سرش رفته…

پس همیشه این جمله رو در خاطر داسته باشید که ” هیچ ارزونی بی حکمت نیست ! “

برای رفاه شما مشتریان عزیز برای استعلام قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در کمترین زمان و بصورت رایگان جهت بازدید خدمت شما برسند و پس از بازدید، قیمت باز کردن لوله در مشهد رو بصورت دقیق و شفاف اعلام و در صورت رضایت، کار رو به بهترین نحو ممکن براتون انجام بدهند.

همچنین ما در مقاله «‌ قیمت لوله بازکنی در مشهد » بصورت کامل و جامع به این موضوع پرداخته ایم که توصیه می کنیم برای اطلاعات کامل و لیست قیمت نرخنامه اتحادیه لوله بازکنی مشهد آن را مطالعه کنید.

📢 مطلب پیشنهادی :
قیمت لوله بازکنی در مشهد

لوله بازکنی برای انواع گرفتگی لوله ها

گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلابی برای هر نوع و سایز لوله ای ممکن است اتفاق بیفتد. سایز و نوع لوله های فاضلابی با توجه به میزان استفاده و حجم خروجی آب که به آن دبی میگویند، لوله کشی می شود و بسته به موقعیت و طول لوله شیب دهی می شود. اما گاهی این محاسبات دارای خطا است یا در بازسازی های ساختمان تغییرات پیدا می کند.

تقریبا میتوان گفت تفاوتی ندارد لوله های شما چه سایزی داشته باشد بزرگ باشند یا کوچک، احتمال گرفتگی آن وجود دارد و جلوگیری از گرفتگی لوله اجتناب ناپذیر است.

اما میتوان با رعایت اصول لوله کشی و رعایت نکات استفاده و نکات بهداشتی تا حد زیادی از اتفاق آن پیشگیری کرد. حال اگر لوله های شما نیز دچار گرفتگی شدند نگران نباشید، چون ما در شرکت لوله بازکنی مشهد آنلاین تمامی گرفتگی های لوله های فاضلابی با هر نوع و هر سایزی را با دستگاه های پیشرفته و سرویسکاران مجرب رفع می نماییم.

 • لوله چاه توالت ایرانی و فرنگی (دستشویی)
 • لوله کفشور آشپزخانه
 • لوله سینک ظرفشویی
 • لوله کفشور حمام
 • لوله سینک دستشویی (دست شور)
 • لوله فاضلاب حمام
 • لوله کفشور پارکینگ
 • لوله ناودان و پشت بام
 • لوله خط اصلی ساختمان (داکت)
 • دریچه های بازدید
 • سپتیک هتل، آشپزخانه، کارخانجات و ادارات
 • لوله فاضلاب اگو (فاضلاب مرکزی)
 • لوله های تراس و بالکن
 • لوله های آب شرب گرم و سرد ساختمان
 • لوله های دودکش و هواکش
 • و …
📢 مطلب پیشنهادی :
همین حالا درخواست خود را ثبت کنید
نیاز به سرویسکار تاسیسات ساختمان دارید؟

سایر خدمات لوله بازکنی مشهد

 • لوله بازکنی توسط ژنراتور با فنر فولادی
 • لوله بازکنی و تخلیه چاه توسط افراد مجرب و متخصص
 • لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی
 • نشت یابی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله
 • بیرون آوردن گوشی و وسایل قیمتی از توالت
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان
 • رفع نم زدگی و بوی بد چاه فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله آب گرم
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
 • نصب، تعمیر و سرویس توالت فرنگی و شیرآلات
لوله بازکنی مشهد آنلاین

لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد

یکی از دغدغه های مهم افراد در مبحث تاسیسات ساختمانی مخصوصاً گرفتگی لوله های ساختمان، نیاز به خدمات در ساعات مختلف شبانه روز بوده و هست. گرفتگی لوله ها و نیاز به یک تکنسین لوله بازکن در مشهد ممکن است در هر ساعت از شبانه روز و هر روزی اتفاق بیفتد چون کاملا غیر قابل پیش بینی است. به همین خاطر است که شرکت مشهد آنلاین بیش از 25 سال است که بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در 365 روز سال حتی ایام تعطیل رسمی آماده ارائه خدمات است.

حال اگر شما نیاز به خدمات لوله بازکنی در مشهد را دارید و ساعت از بامداد گذشته یا یک روز تعطیل است، بدون توجه به ساعت و روز کافیست گوشی تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. ما در شرکت مشهد تعمیر با داشتن بیش از 200 نیروی فنی و در سراسر شهر مشهد در کمتر از 30 دقیقه در خدمت شما خواهیم بود.

شماره تلفن لوله بازکنی مشهد

شماره چاه بازکنی در مشهد

اگر به دنبال شماره تلفن یک شرکت خدمات چاه بازکنی در مشهد هستید همین حالا میتوانید با شماره های تماس: 09154164707 و یا شماره ثابت 35096010 تماس بگیرید. مشهد آنلاین با تیم حرفه ای، قیمت ارزان، بصورت فوری (کمتر از 30 دقیقه)، پوشش سراسر شهر مشهد، بیش از 50 سال سابقه، عضو رسمی اتحادیه، ارائه ضمانت نامه کتبی، خدمات شبانه روزی و دیگر مزیت های متمایز نسبت به دیگر شرکت ها یک انتخاب مطمئن خواهد بود.

لوله بازکنی فوری مشهد

ما هموراه تلاش کرده ایم که بالاترین رضایت و رفاه را برای مشتریان خود فراهم کنیم. ما در خدمات رسانی خودمان را جای مشتری می گذاریم و کاملا درک می کنیم، در شرایطی یک لوله دچار گرفتگی شود زندگی شما میتواند آشفته شود و یا باعث بروز مشکلات زیادی شوید. به همین خاطر است که ما با بکارگیری بیشترین تعداد تکنسین های فنی لوله بازکن در سراسر شهر مشهد و بصورت شبانه روزی ارائه خدمات می نماییم.

یکی دیگر از دغدغه های افرادی که نیاز به خدمات لوله بازکنی در مشهد را دارند بحث زمان است. بخاطر مبحث شغل خدماتی مشتریان توقع دارند تا بعد از ثبت درخواست سرویسکاران در کمتر از چند ساعت در مکان حاضر و مشکل را رفع نمایید. ما هم نیز سعی کرده ایم در این راه بهترین خدمات رسانی را داشته باشیم.

یکی از ویژگی های که مجموعه مشهد آنلاین را متمایز کرده همین خدمات رسانی لوله بازکنی فوری در مشهد است. ما این خدمات را برای مشتریانی که عجله دارند بصورت اورژانسی انجام میدهیم. علاوه بر کوتاه ترین زمان از لحظه درخواست مشتری تا رسیدن سرویسکار به منزل یا محل کار شما که بصورت میانگین کمتر از 30 دقیقه زمان بر خواهد بود، ما با همکاری با حرفه ای ترین و مجرب ترین سرویسکاران این اطمینان را به شما میدهیم که خدمات باز کردن لوله ها نیز در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

یکی از مزیت های این نوع خدمات رسانی علاوه بر صرفه جویی در زمان، عدم پخش آلودگی یا آب گرفتگی در ساختمان است چون در کوتاه ترین زمان مشکل گرفتگی لوله ها رفع خواهند شد.

لوله بازکنی فوری مشهد

تکنولوژی جدید: آندوسکوپی لوله های فاضلابی

یکی از خدماتی که ما بصورت حرفه ای ارائه میکنیم و اولین شرکت که خدمات لوله بازکنی مشهد را ارائه میدهد به این شهر آوردیم، آندوسکوپی و بازرسی لوله های فاضلابی با آندوسکوپ های صنعتی و دوربین های مخصوص است. به دلیل عدم دسترسی و غیر قابل دید بودن داخل لوله های فاضلابی در صورت بروز مشکلات خاص با این تکنولوژی قابل شناسایی و رفع هستند.

مثلا لوله های که بصورت مکرر دچار گرفتگی می شوند یا لوله های که بوی بدی دارند را با این روش میتوان عیب یابی نمود و سپس با توجه به نوع مشکل بهترین اقدام را برای رفع آن ها انحام داد. همچنین این روش از تخریب و خرابکاری جلوگیری می کند که در صرفه جویی زمان و هزینه کارفرما بسیار تاثیر مثبتی خواهد داشت.

مناطق سرویس دهی لوله بازکنی مشهد

شرکت مشهد آنلاین با 20 شعبه فعال در سراسر مشهد بزرگترین و اولین شرکت خدمات لوله بازکنی در مشهد است. ما با همکاری با بیش از 200 سرویسکار خدمات فنی تمامی خدمات تاسیسات ساختمانی همچون: لوله بازکنی، لوله کشی ساختمان، رفع نم و رطوبت، رفع نشتی و شکستگی لوله ها، تعمیر و نصب شیرآلات و… را با پوشش سراسری در مشهد، دغدغه مسیر های طولانی و زمان رسیدن به محل را برای سرویسکار لوله بازکن و مشتریان را برطرف نموده است.

از جمله پر تقاضاترین مناطق درخواست خدمات لوله بازکنی مشهد میتوان به لوله بازکنی مشهد وکیل آباد، بلوار سجاد، پیروزی، قاسم آباد، احمدآباد، سرافرازان، هاشمیه، معلم، الهیه، طرقبه و شاندیز و … اشاره نمود.

با توجه به وجود حدود 5 شعبه فعال در 4 منطقه جغرافیایی در مشهد دیگر نگران عدم وجود سرویسکار یا دور بودن از محل زندگی یا محل کار خود را نداشته باشید.

مرکز مشهد

احمد آباد - سجاد - کوهسنگی - دستغیب - سناباد - خیام - فرامرز عباسی - کلاهدوز - آبکوه - شهید بهشتی - مجد - میدان شهدا - قرنی - دانشگاه - حر عاملی و...

شمال مشهد

عبادی - توس - ابوطالب - طبرسی - عبدالمطلب - مطهری - موسوی قوچانی - رسالت - هدایت - کوی امیر - گاز - کامیاب - کاشانی - ایثارگران و...

شرق مشهد

طلاب - چمن - مصلی - رستمی - مفتح - وحدت - میرزا کوچک خان - ساختمان - 17شهریور - جمهوری - پنجتن - ولایت - امت و ...

غرب مشهد

قاسم آباد - فرهنگ - الهیه - مجیدیه - پیروزی - امامت - هفت تیر - دانشجو - هاشمیه - وکیل آباد - صیاد شیرازی - امامیه - اندیشه - کوثر - هنرستان - لادن و...

جنوب مشهد

امام رضا - سرافرازان - امام خمینی - رضاشهر - سیدی - فکوری - کوشش - دلاوران - صدف - معلم - آموزگار - دانش آموز - سیدرضی و...

حومه مشهد

طرقبه - شاندیز - گلبهار - چناران - حصار گلستان - شاهنامه فردوسی - طرق - بهشت رضا - کاهو - عسگریه - رضویه - شهرک صنعتی - ثامن - منزل آباد و ...

علائم گرفتگی لوله فاضلاب تقریباً در بیشتر موارد یکسان است و با دانستن این موارد می توانید قبل از گرفتگی لوله پیشگیری کنید و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. همچنین بعد از گرفتگی لوله ها نیز می تواند بسیار کمک کننده برای رفع و باز کردن لوله های مسدود شده خواهد بود. در ادامه این موارد را بصورت لیست می توانید مشاهده کنید.

۱. تخلیه آهسته و آرام آب داخل لوله
۲. بالا آمدن آب یا تکه های سیاه رنک ریز رسوبات
۳. پخش بوی بد فاضلابی از لوله در محیط
۴. جمع شدن آب در اطراف لوله
۵. شنیدن صدای شبیه به قل قل از داخل لوله
۶. ماندن آب در سینک ظرفشویی یا وان حمام
۷‌. بیرون زدن تکه های رسوب یا چربی از لوله
۸. نم زدگی و رطوبت در اطراف ورودی لوله در کفشور و توالت

همچنین ما در مقاله “علائم گرفتگی لوله های فاضلاب” بصورت جامع و کامل به این موضوع پرداخته ایم، همچنین اقدامات لازم قبل و بعد از گرفتگی لوله ها را با روش های رفع آن ها ذکر کرده ایم که توصیه می کنیم حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

📢 مطلب پیشنهادی :

برای بازکردن لوله‌های فاضلاب، روش‌های لوله بازکنی متفاوتی وجود دارد. این روش‌ها را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. 1.لوله بازکنی به روش خانگی 2. لوله بازکنی به روش حرفه ای

روش‌های لوله بازکنی خانگی مناسب ساکنین و افرادی است که قصد دارند خودشان برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب اقدام کنند و روش‌های حرفه‌ای روش‌هایی است که توسط سرویسکاران لوله بازکن و شرکت‌های لوله بازکنی ارائه می‌شود. این روش‌ها نیازمند ابزار و تجهیزات مخصوص لوله بازکنی است.

روش‌های خانگی لوله بازکنی

 1. باز کردن با جوش شیرین و سرکه
 2. باز کردن لوله با آب جوش
 3. لوله بازکنی با مواد شوینده
 4. باز کردن لوله با فنر دستی لوله بازکنی
 5. باز کردن لوله با تلمبه دستی لوله بازکن
 6. لوله بازکنی با آبلیمو و لیموترش
 7. لوله بازکنی با نوشابه
 8. لوله بازکنی با سیم مفتولی یا قلاب سیمی
 9. رفع گرفتگی لوله با اسید لوله بازکن
 10. لوله بازکنی با یخ و نمک

روش‌های حرفه‌ای لوله بازکنی

 1. لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور لوله بازکن
 2. باز کردن لوله با فنر لوله بازکنی و دریل
 3. لوله بازکنی با محلول لوله بازکنی و مواد شیمیایی مخصوص
 4. لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا
 5. لوله بازکنی با دستگاه واترجت لوله بازکنی
 6. لوله بازکنی با پمپ لجن کش
 7. لوله بازکنی با انبرهای فاضلابی

موارد و روش‌های لوله بازکردن بصورت کلی و مختصر را برایتان لیست نمودیم اما استفاده از هر روش نیازمند دانش، تجربه و ایزار و تجهیزات مختص به خود است. پس حتما قبل از بکارگیری هر کدام از روش‌های باز کردن لوله، از یک متخصص یا فرد باتجربه کمک و مشورت بگیرید. برای مشاوره و بازدید رایگان می‌توانید با شماره تماس 09154164707 تماس حاصل فرمایید.

پیشگیری از گرفتگی لوله‌ های فاضلاب در ساختمان‌ها می‌تواند به عنوان یک موضوع مهم در استفاده و عملکرد سیستم لوله‌کشی فاضلاب تلقی شود. اگر قبل از گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلابی بتوانید نکات ساده و کم هزینه برای پیشگیری از گرفتگی لوله‌ها را یاد بگیرید و رعایت کنید، می‌توانید تا حد زیادی از گرفتگی لوله‌های منزل و ساختمان خود جلوگیری کنید. همچنین در صورت رعایت این نکات حتی اگر لوله‌های شما مسدود شود بسیار خفیف است و به راحتی قابل رفع خواهد بود. ما قبلا در یک مقاله جامع و کامل به این موضوع پرداخته‌ایم که توصیه می‌کنیم حتما آن را مطالعه کنید.

اگر به دنبال بهترین شرکت چاه بازکنی مشهد هستید، شرکت مشهد آنلاین سالهاست خدمات چاه بازکنی در مشهد را بصورت تخصصی و با بالاترین کیفیت با تعداد بالای نیروی خدمات لوله بازکنی ارائه مینماید. سرویس کاران کارآزموده و کاربلد، ابزار و تجهیزات پیشرفته، تعداد شعب زیاد، خدمات سراسری در تمام مناطق شهر مشهد، قیمت منصفانه، خحدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی، عضو رسمی اتحادیه و …  از جمله خدمات متمایز و منحصر بفرد این شرکت است. برای درخواست حدمات و مشاوره رایگان میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره تماس 09154164707 تماس حاصل فرمایید.

📢 مطلب پیشنهادی :

سوالات متداول

برای تمامی سوالات شما ما پاسخی داریم. سوالات خود را بپرسید تا متخصصان ما پاسخ بدهند.

آیا شما خدمات لوله بازکنی ارائه می دهید؟

بله، شرکت مشهد آنلاین بیش از 50 سال است که در سراسر شهر مشهد خدمات لوله بازکنی را بصورت حرفه ای و تخصصی ارائه می دهد.

قیمت باز کردن لوله ها با توجه به جنس لوله، موقعیت لوله (حمام، توالت، آشپزخانه و…)، تجهیزات و ابزارهای استفاده شده متفاوت است. اما شما میتوانید با تماس و مشاوره رایگان قیمت را جویا شوید. همچنین ما در مقاله “قیمت لوله بازکنی در مشهد” بصورت کامل و جامع به همراه نرخنامه اتحادیه لوله بازکنی مشهد، قیمت این خدمات را عنوان نموده ایم.

شرکت مشهد آنلاین بیش از 20 شعبه فعال و بیش از 100 نیروی فنی لوله بازکن در سراسر شهر مشهد، بصورت شبانه روزی و در کمتر از 30 دقیقه خدمات رسانی می نماید.

شرکت مشهد آنلاین با بیش از 20 شعبه فعال و بیش از 100 نیروی فنی لوله بازکن در سراسر شهر مشهد، خدمات لوله بازکنی در مشهد را با پوشش سراسری خدمات رسانی می نماید. در تمام شهر مشهد و حتی حومه شهر مانند طرقبه و شاندیز و شاهنامه فردوسی و…

بله، شرکت تاسیسات مشهد آنلاین با نام تجاری “لوله آریا خراسان” و کد عضویت 119 بیش از چندین سال است که عضو و زیر نظر اتحادیه تاسیسات مشهد فعالیت می نماید.

تمامی لوله های آب و فاضلابی که دچار گرفتگی شوند را ما با ضمانت باز می کنیم. فرقی نمی کند لوله آشپزخانه، حمام، توات، بالکن، پارکینگ، ظرفشویی، آشپزخانه و … باشد یا با رسوب دچار انسداد شده باشد یا مصالح ساختمانی. ما با سرویسکاران حرفه ای و ابزار پیشرفته در هر صورت برایتان رفع می کنیم. با ضمانت پرداخت، شما در صورت باز نشدن لوله هیچ گونه مبلغی پرداخت نمی کنید.

بله، یکی از دغدغه های صاحب خانه ها ضمانت در خدمات لوله باز کنی است. ما دو ضمانت را ارائه می دهیم. ضمانت باز شدن لوله و پرداخت: در صورت باز شدن لوله که در صورت باز نشدن هیچ مبلغی پرداخت نمی کنید. ضمانت بعد خدمات: با توجه به خدمات انجام شده ضمانت نامه کتبی از یکماه تا 5 سال تقدیم می شود.

بله. تمامی سرویسکاران مشهد آنلاین، آزمون های استخدامی فنی و گواهی عدم سو پیشنه نزد شرکت دارند و تماما مورد تایید شرکت هستند.

سوالات متداول برای تمامی نیازهای خود از جمله خدمات: لوله بازکنی، لوله کشی، رفع نم و رطوبت و… را بپرسید تا توسط متخصصین پاسخ داده شود. همچنین سوالاتی که دیگر مشتریان پرسیده اند و پاسخ داده شده را مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

در بخش مقالات متداول میتوانید اطلاعات بیشتری پیدا کنید

مقالات بیشتر برای نمایش پیدا نشد

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان قدیمی بهترین مهر تایید و افتخاری است در پرونده کاری ماست

6 پاسخ

 1. بسیار وقت شناس ،منصف،متعهد به کار و در کل عالی👍 و حرفه ای ،ممنون از زحمات شما،سپاس.

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 2. خیلی ممنونم از شما که بجای اینکه مثل خیلی از همکارانتون با برچسب روی در و دیوارهای مردم روش جدید و بسیار خوبی رو برای تبلیعات انتخاب کردید. علاوه بر اون خیلی ممنون از سرویسکارهای خوب و حرفه ای که کار ما رو با بهترین شکل و کیفیت انجام دادند.

 3. من توی گوگل جستجو کردم چاه بازکنی در مشهد و با این وبسایت آشنا شدم. توی این سیل اخیر که توی مشهد اومد لوله پشت بوم خونه گرفته بود و کل پشت بوم مثل دریا آب جمع شده بود و فک نمیکردم توی اون آب و هوا و وضعیت اونم اون وقت شب واقعا کسی اصلا بیاد. اما از شرکت شما یک نیرو اومدن (آقای محمدی) و توی همون بارون شدید لوله رو باز کردند. خواستم از همینجا تشکر کنم هم از شرکت خوب شما و هم از آقای محمدی که خیلی حرفه ای بودن و خیلی هم خوش برخورد. ایشالله خدا به کاسبی شما برکت بده که اگر نباشد مردم میفهمند چقدر بودن شما مهم هستش.

 4. سلام. خواستم بابت مشاوره و راهنمایی که باهاتون توی تماس تلفنی داشتید ازتون تشکر و قدردانی کنم. با راهنمایی شما تونستم خودم و بدون هیچ هزینه ای مشکل گرفتگی لوله رو حل کنم و مثل یک لوله بازکن حرفه ای انجام دادم. ممنون که اینقدر به فکر مشتریانتون هستید و فقط به کسب درآمد فکر نمی کنید.

  1. سلام سرکار خانم موسوی

   بسیار خرسندیم که تونستیم راهگشا مشکل شما باشیم. هدف ما همیشه خدمت به عزیزان و مشتریانمون بوده و هست. مشاوره برای لوله بازکنی همشهریان مشهد رو جزیی از وظایف خومون میدونیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *